ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

23 і 24 грудня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 091 Біологія денної та заочної форм навчання.

Головою комісій була доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології Кучменко Олена Борисівна. Роботи студентів стосувались досліджень впливу біологічно активних сполук на ріст та розвиток рослин, біохімічні показники рослинної продукції, біорізноманіття, методів екологічного виховання учнів, фізіологічних аспектів функціонування кардіо-респіраторної системи у осіб юнацького віку та пацієнтів з COVID-19. Актуальна тематика та цікаві результати викликали жвавий інтерес у членів комісій. Активну участь в захисті взяли стейкхолдери освітніх програм 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія Данилик Іван Миколайович, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, директор Інституту екології Карпат НАН України, Яровий Сергій Сергійович, в.о. директора Українського степового природного заповідника НАН України, Алєксеєнко Світлана Геннадієвна, директор Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя та Дудник Світлана Олександрівна, директор Ніжинського фахового медичного коледжу Чернігівської обласної ради.

Під час захисту кваліфікаційних робіт студенти продемонстрували високий рівень набутих під час навчання компетентностей, здатність організовувати та проводити експеримент, аналізувати його результати та робити аргументовані висновки.

Вітаємо магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт!