ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

10-11 листопада 2021 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, на кафедрі біології відбулися І Всеукраїнські науково-практичні читання, присвяченні пам’яті  доктора біологічних наук, професора І.І. Гордієнка.

З вступним словом  виступив проректор з наукової  роботи та міжнародних зв’язків НДУ імені Миколи Гоголя, д.-ф.-мат.н., професор Мельничук О.В. Кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології НДУ імені Миколи Гоголя Лисенко Г.М., як колишній студент-учень проф. І.І. Гордієнка, поділився спогадами.

В роботі наукового зібрання прийняти участь видатні науковці-дослідники, фахівці з біології рослин з різних наукових установ України, а також викладачі, аспіранти, магістри і студенти кафедри біології НДУ імені Миколи Гоголя, які представили результати свої наукових досліджень і взяли участь в обговорені.

1. Міщенко Лідія Трохимівна, д.б.н., професор, ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  2. Клименко Юрій Олександрович, д.б.н., професор, Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України;
  3. Скляр Вікторія Григорівна, д.б.н., професор, Сумський національний аграрний університет;
  4. Коцун Лариса Олександрівна, к.б.н., доцент, Волинський національний університет імені Лесі Українки;
  5. Гнатюк Алла Миколаївна, к.б.н., старший науковий співробітник, Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України;
  6. Смілянець Ніна Миколаївна, к.б.н., старший науковий співробітник, Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України.

На підсумковому засіданні науково-практичних читань було прийнято рішення щодо щорічного проведення науково-практичних читань, присвячених д.б.н., проф. І.І. Гордієнко в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя..