Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Обрана спеціальність — це:

• розвиток логічного, абстрактного мислення;
  • високий рівень освіти;
  • перші наукові досягнення;
  • суттєвий крок до твоєї кар’єри!

Здобувши базову вищу освіту випускники мають широкий вибір майбутніх професій. Можливе подальше навчання у магістратурі нашого університету за даною спеціальністю або будь-якою іншою.

Випускник освітньої програми Середня освіта (Математика) підготовлений для проведення фундаментальної дослідницької діяльності у технічній, природознавчій, суспільній сферах, у галузях, що потребують розробки, створення, апробації і використання ефективних математичних теорій і методів, математичних моделей і комп’ютерних технологій, у тому числі з економіки, бізнесу та управління, програмно-управлінського забезпечення науково-дослідної, проектно-конструкторської та експлуатаційно-управлінської діяльності.

Також фахівець з математики має фундаментальну підготовку з основних напрямів сучасної математики, поглиблену комп’ютерну підготовку та досвід використання сучасного iнструментарiю iнформацiйних технологій, що дає змогу на високому рiвнi займатися теоретичними та інформаційно-експериментальними дослідженнями, створювати й аналізувати математичнi та комп’ютернi моделi процесiв, явищ i об’єктiв, викладати різні курси з математики.

Після першого року навчання студенти вільно обирають одну з додаткових спеціалізацій:

• інформатика
  • фізика

а також додаткові блоки дисцплін з економіки або освітніх вимірювань.