Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Професія вчителя завжди була і буде затребуваною. Кожне нове покоління потребує одержання базових і спеціальних знань. Саме вчитель допомагає досягнути висот у тому чи іншому предметі та здійснити бажане. Вчителі потрібні і в державних установах, і в комерційних приватних школах.

Окрім навчання спеціальних інформатичних і математичних дисциплін майбутні вчителі інформатики вивчають психологію і педагогіку, основи економіки, значна увага звертається на вивчення англійської мови. Така освіта дає широкі можливості для самореалізації і майбутнього працевлаштування: від програміста в ІТ-компаніях до тренера освітніх програм (Microsoft, Intel, Cisco тощо) та фахівців у галузі HR-менеджменту.

Слід зазначити, що Міністерство освіти і науки України проводить політику підвищення соціального статусу вчителя і залучення талановитих фахівців до цієї професії. Про це свідчить суттєве зростання заробітної плати вчителя і престижності його роботи.