Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Інженерні професії з ґрунтовними знаннями і розумінням фізичних і технологічних процесів, практичними уміннями їх програмування та моделювання з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій – найбільш потрібні не тільки в Україні, але й в усьому світі. Навчаючись саме на прикладній фізиці у студентів є можливість стати саме таким фахівцем і брати участь у передових наукових і технічних розробках в Україні і за кордоном.

Підготовка фахівців з прикладної фізики в Ніжинському університеті здійснюється за спеціалізаціями Фізико-технічна експертиза і Комп’ютерна фізика та інформаційні системи. Студенти спеціальності отримують ґрунтовну професійну підготовку з основ інформаційно-вимірювальної техніки, мережевих технологій, інженерної графіки, мікросхемотехніки, сучасних методів фізико-хімічного аналізу, основ менеджменту й маркетингу, економіки та організації виробництва тощо.