ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Спеціальність надає випускникам цілісну міждисциплінарну підготовку, необхідну і для проектно-технологічної, і для науково-дослідницької роботи.

Випускники працевлаштовуються в наукових установах, державних та приватних закладах санітарно-епідеміологічної служби, Державної прикордонної служби України, митницях, службах охорони навколишнього середовища та на виробництві, де необхідно обслуговувати наукове обладнання, аналітичну та метрологічну апаратуру, технологічні процеси виробництва приладів і матеріалів, а також експертами із визначення якості продукції у виробничих, управлінських та комерційних структурах.

Випускники працюють:

• аналітиками;
  • експертами з контролю якості;
  • інженерами-технологами;
  • програмістами технологічних процесів;
  • займаються організаційно-управлінською, науково-дослідницькою, конструкторською діяльністю.

Наші випускники не тільки працюють на підприємствах України та за її межами, а й продовжують навчання як в магістратурі та аспірантурі Ніжинського державного університету, так і Інституту фізики напівпровідників Національної академії наук України, у Ка́рловому університеті (Чехія), у Познаньському політехнічному університеті (Польща).