Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Спеціальність надає випускникам цілісну міждисциплінарну підготовку, необхідну і для проектно-технологічної, і для науково-дослідницької роботи.

Випускники працевлаштовуються в наукових установах, державних та приватних закладах санітарно-епідеміологічної служби, Державної прикордонної служби України, митницях, службах охорони навколишнього середовища та на виробництві, де необхідно обслуговувати наукове обладнання, аналітичну та метрологічну апаратуру, технологічні процеси виробництва приладів і матеріалів, а також експертами із визначення якості продукції у виробничих, управлінських та комерційних структурах.

Випускники працюють:

• аналітиками;
  • експертами з контролю якості;
  • інженерами-технологами;
  • програмістами технологічних процесів;
  • займаються організаційно-управлінською, науково-дослідницькою, конструкторською діяльністю.

Наші випускники не тільки працюють на підприємствах України та за її межами, а й продовжують навчання як в магістратурі та аспірантурі Ніжинського державного університету, так і Інституту фізики напівпровідників Національної академії наук України, у Ка́рловому університеті (Чехія), у Познаньському політехнічному університеті (Польща).