Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Згідно календарного плану  спортивно-масових заходів в І півріччі 2015-2016 н. р. проведено :

а) Кубок першокурсників з волейболу;
б) Кубок першокурсників з баскетболу.

Розпочато змагання в рамках Міжфакультетської  спартакіади.

Так, з 09.11.15 р. по 16.11.15 р. проводили турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

З 23.11.15 р. по 25.11.15 р. змагалися міжфакультетські команди з шашок та шахів.

Збірні команди університету беруть участь у змаганнях міської ліги з волейболу та баскетболу.

Футбольна команда студентів закінчила цьогорічну першість міста на 4 місці.

Команда з настільного тенісу та бадмінтону зайняла перші місця в міських змаганнях.

Cпортивно-масова  за  2015-2016 н. р.

Згідно з календарним планом спортивний 2015-2016 н.р. розпочався з кубкових змагань першокурсників. Проведені змагання з волейболу та баскетболу. Мета цих змагань – виявлення кращих спортсменів та формування збірних команд факультетів для участі в університетській спартакіаді.

Турніром з волейболу розпочалась міжфакультетська спартакіада. В цікавій безкомпромісній боротьбі перше місце серед чоловічих команд вибороли студенти природничо-географічного факультету. Серед жіночих – рівних не було команді факультету іноземних мов. Кращими гравцями стали  Шевчун Владислав (фізико-математичний факультет)  та Селезенко Вікторія (факультет іноземних мов).

З 23.11.15 р. проходили інтелектуальні ігри з шахів та шашок.

VІ місце –  історико-юридичний факультет

Другий спортивний семестр розпочався зі змагань з настільного тенісу. В командному заліку наступне розташування: І місце – природничо- географічний факультет; ІІ місце – фізико-математичний факультет; ІІІ місце – історико-юридичний факультет. Чемпіонами та призерами університету серед чоловіків стали:

І місце – Демченко Владислав (природничо-географічний факультет);

П місце – Дерій Олександр (факультет іноземних мов);

Ш місце – Зінченко Ярослав (фізико-математичний факультет).

Серед дівчат:

І місце – Глушко Альона (природничо-географічний факультет);

П місце – Клименко Марія (фізико-математичний факультет);

Ш місце –  Безручко Інна (філологічний факультет).

З  04.04.16 р. по 12.04.16 р. в дуже цікавій гостросюжетній боротьбі проходив турнір міжфакультетської спартакіади з баскетболу. По закінченню змагань результати були наступні.

І місце –   факультет іноземних мов;

ІІ місце –  філологічний факультет;

ІІІ місце -  природничо-географічний факультет;

ІV місце - фізико-математичний факультет;

V місце – факультет психології  та соціальної роботи.

ІV місце – філологічний факультет.

Кращими гравцями турніру стали : Тихоновська Яна (філологічний факультет) та Шевчун Владислав (фізико-математичний факультет).

Останнім турніром спартакіади стали змагання з міні-футболу. Інтрига змагань трималася до останнього туру, як у чоловіків, так і в дівчат.

І місце – фізико-математичний  факультет;

Ш місце – історико-юридичний факультет;

ІУ місце  – факультет іноземних мов;

У місце – факультет психології  та соціальної роботи.

І місце –  факультет іноземних мов;

Ш місце –  факультет психології та соціальної роботи;

ІV місце  – фізико-математичний факультет;

V місце  – філологічний факультет.

Кращими гравцями турніру стали серед чоловіків – Чечітко Сергій (історико-юридичний факультет) та Омельченко Карина (факультет іноземних мов). Воротарі: Помігалов Тарас (фізико-математичний факультет) та Любомирова Христина (факультет психології та соціальної роботи).

Отже, після спортивного огляду університетської спартакіади можемо вже зробити останні висновки щодо розташування між факультетами. Так, перше місце, набравши 2769 очок, посів природничо-географічний факультет. Друге місце  (2675 очок) – фізико-математичний факультет. Трете місце – факультет іноземних мов (2490 очок). Четверте місце – факультет психології та соціальної роботи (2001 очко). П’яте місце – філологічний факультет (1320 очок). Шосте місце – історико-юридичний факультет (1311 очок).