Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

30 березня – 1 квітня 2016 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі Географічні науки. Конкурс проводиться щороку під егідою МОН України. У конкурсі наукових робіт взяли участь дві студентки четвертого курсу природничо-географічного факультету спеціальності “Географія та краєзнавчо-туристична робота” Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Ліщенко Богдана (тема роботи “Трансформація сільського господарства України: форми прояву, сучасні особливості”)  та Кравцова Альона (тема роботи “Регіональні диспропорції в Україні: особливості прояву, шляхи подолання”). У гострій конкурентній боротьбі Кравцова Альона виборола диплом другого ступеня. Вітаємо дипломантку та її наукового керівника проф. Барановського М.О. з вагомими здобутками і зичимо подальших творчих успіхів.

Колектив кафедри географії