ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Шановні вчителі загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів усіх регіонів України!

Біологія – це наука, яка найбільш бурхливо розвивається. В цій галузі постійно відбувається багато цікавих відкриттів. Якщо Ви хочете використовувати в освітньому процесі сучасні досягнення в галузі біології та медицини, інноваційні здобутки в галузі методики навчання біології, передовий педагогічний досвід, запрошуємо Вас на курси підвищення кваліфікації.

Факультет природничо-географічних та точних наук і кафедра біології   проводить набір на ліцензовані курси підвищення кваліфікації вчителів біології.

Перелік навчальних курсів:

• «Сучасні технології навчання біології»;
  • «Сучасні аспекти систематики»;
  • «Адаптації в біологічних системах»;
  • «Біологія регуляторних систем»;
  • «Молекулярна фізіологія тваринної і рослинної клітини»
  • «Молекулярні основи спадковості та мінливості»;
  • «Сучасні аспекти біологічної еволюції»;
  • «Біохімічні процеси метаболізму організму»;
  • «Надорганізмові рівні життя».

Пропонуємо майбутнім слухачам попередньо обрати найбільш цікаві курси, за якими є необхідність підвищувати кваліфікацію. На курсах викладають професори та доценти – висококваліфіковані фахівці в галузі біології та медицини, методики навчання біології.

Щорічна програма розрахована на 30 академічних годин (1 ЕСTS-кредит).

Графік проведення курсів: за домовленістю.

Навчання проводиться в групі кількістю 10–15 осіб.

Вартість навчання – 700 грн. Фінансування здійснюється за кошти юридичних та/або фізичних осіб.

Після успішного проходження курсів слухачі одержують сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка.

Для проходження курсів підвищення кваліфікації необхідно подати заяву, копію паспорта й диплома про вищу освіту.

Іногороднім надається гуртожиток. Поруч із гуртожитком – їдальня з комплексними обідами. До Ваших послуг – бібліотека, просторі читальні зали, аудиторії, комп’ютерні класи, Wi-Fi, спортивний зал із тренажерами.

Адреса: 16600, м. Ніжин Чернігівської області, вул. Графська, 2, кімн. 334 (Новий корпус), телефон кафедри біології факультету природничо-географічних та точних наук: +38(068)386-20-74 (Паливода Юлія Миколаївна); електронна адреса: kaf.bot@gmail.com.

У ЗВ'ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ ТЕРМІНИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ БУДУТЬ УТОЧНЮВАТИСЯ.