Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Шановні вчителі загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів усіх регіонів України!

Біологія – це наука, яка найбільш бурхливо розвивається. В цій галузі постійно відбувається багато цікавих відкриттів. Якщо Ви хочете використовувати в освітньому процесі сучасні досягнення в галузі біології та медицини, інноваційні здобутки в галузі методики навчання біології, передовий педагогічний досвід, запрошуємо Вас на курси підвищення кваліфікації.

Факультет природничо-географічних та точних наук і кафедра біології   проводить набір на ліцензовані курси підвищення кваліфікації вчителів біології.

Перелік навчальних курсів:

• «Сучасні технології навчання біології»;
  • «Сучасні аспекти систематики»;
  • «Адаптації в біологічних системах»;
  • «Біологія регуляторних систем»;
  • «Молекулярна фізіологія тваринної і рослинної клітини»
  • «Молекулярні основи спадковості та мінливості»;
  • «Сучасні аспекти біологічної еволюції»;
  • «Біохімічні процеси метаболізму організму»;
  • «Надорганізмові рівні життя».

Пропонуємо майбутнім слухачам попередньо обрати найбільш цікаві курси, за якими є необхідність підвищувати кваліфікацію. На курсах викладають професори та доценти – висококваліфіковані фахівці в галузі біології та медицини, методики навчання біології.

Щорічна програма розрахована на 30 академічних годин (1 ЕСTS-кредит).

Графік проведення курсів: за домовленістю.

Навчання проводиться в групі кількістю 10–15 осіб.

Вартість навчання – 700 грн. Фінансування здійснюється за кошти юридичних та/або фізичних осіб.

Після успішного проходження курсів слухачі одержують сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка.

Для проходження курсів підвищення кваліфікації необхідно подати заяву, копію паспорта й диплома про вищу освіту.

Іногороднім надається гуртожиток. Поруч із гуртожитком – їдальня з комплексними обідами. До Ваших послуг – бібліотека, просторі читальні зали, аудиторії, комп’ютерні класи, Wi-Fi, спортивний зал із тренажерами.

Адреса: 16600, м. Ніжин Чернігівської області, вул. Графська, 2, кімн. 334 (Новий корпус), телефон кафедри біології факультету природничо-географічних та точних наук: +38(068)386-20-74 (Паливода Юлія Миколаївна); електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У ЗВ'ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ ТЕРМІНИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ БУДУТЬ УТОЧНЮВАТИСЯ.

сайт програми ЄС Еразмус+