Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Чернишова Еліна Олександрівна

Доцент

Науковий ступінь та вчене звання:

Кандидат технічних наук (2007). Наукова спеціальність: прикладна геометрія, інженерна графіка. Тема дисертації: «Використання функцій комплексного змінного для побудови поверхонь технічних форм».

Освіта:

• Національний аграрний університет (2006). Аспірантура при кафедрі нарисної геометрії, комп’ютерної графіки та дизайну
  • Ніжинський державний педагогічний університет ім. М.Гоголя(2000). Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики

Трудова діяльність:

• 2011-теперішній час – доцент кафедри інформаційних технологій і аналізу даних (раніше кафедра прикладної математики, інформатики і освітніх вимірювань) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2008-2011 – завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський агротехнічний інститут» Національного аграрного університету
  • 2007-2008 – в.о. декана факультету електрифікації та автоматизації с.г., завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський агротехнічний інститут» Національного аграрного університету
  • 2001-2006 – викладач кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинськийагротехнічний інститут» Національного аграрного університету
  • 2000-2001 – лаборант кафедри загальноосвітніх дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський агротехнічний інститут» Національного аграрного університету

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Інтернет програмування», «Програмування та підтримка веб-застосувань», «Функціональне та логічне програмування», «Обробка зображень та мультимедіа» тощо.

Коло наукових інтересів:

Обробка зображень та комп’ютерна графіка, мінімальні поверхні, логічне програмування.

Публікації:

Автор більше 20 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Чернишова Е.О. Побудова мінімальних поверхонь, утворених з ізотропних кривих, засобами системи комп’ютерної алгебри MAXIMA. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2012.
  • Чернишова Е.О. Обробка зображень Ніжин: НДУ ім. М.Гоголя, 2015. – 48 с.
  • Чернишова Е.О. Програмування з Прологом. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2014.
  • Чернишова Е.О. Програмування для дітей. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2015.
  • Чернишова Е.О. Параметричні рівняння уявних мінімальних поверхонь. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2016.
  • Чернишова Е.О. Конформне відображення кривих, заданих різними видами рівнянь. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2017.
  • Чернишова Е.О. Нові мови програмування. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018.
  • Основи комп’ютерної геометрії: навчальний посібник з дисциплін «Комп’ютерна геометрія» / Е.О. Чернишова - Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2018. –177 с.
  • Беліловець В.М., Чернишова Е.О.Використання онлайн-сервісів при навчанні студентів. Фізико-математичні записки: Збірник наукових праць – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2019.