Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Лисенко Ірина Миколаївна

Доцент

Науковий ступінь та вчене звання:

Доцент кафедри інформаційних технологій і аналізу даних (2019).

Кандидат фізико-математичних наук (2013). Наукова спеціальність: теоретичні основи інформатики та кібернетики. Тема дисертації: «Числення та розширення сигнатур табличних алгебр».

Освіта:

• Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка (2013). Аспірантура при кафедрі теорії та технології програмування
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (2008). Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика.

Трудова діяльність:

• 2015-терепішній час – доцент кафедри прикладної математики, інформатики і освітніх вимірювань Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2013-2015 – старший викладач кафедри прикладної математики, інформатики і освітніх вимірювань Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2008-2009 – асистент кафедри прикладної математики та інформатики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 2007-2008 – вчитель інформатики Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (неповне тижневе навантаження)

Специфічний досвід:

• Учасник The First UERA Summer School “Education Research: Communication, Grant-writing, Methodology and Publications”, Lviv, 17-20 August 2016.
  • Член організаційного комітету Всеукраїнської студентської наукової конференції «Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання» (2013-2016)

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Математична логіка та теорія алгоритмів», «Методи обчислень», «Теорія програмування», «Паралельні та розподілені обчислення», «Розподілені інформаційно-аналітичні системи», «Нереляційні бази даних», «Менеджмент знань»

Коло наукових інтересів:

Реляційні бази даних та числення, NoSQL, теорія мультимножин

Гранти:

Учасник Програми «Відкритий світ» (2013)

Сертифікати

Pearson Edexcel Level 1 Certificate in ESOL International (CEF B2) in June 2019 (500/1926/0) issued 07/08/2019

Відзнаки:

• Подяка Голови Чернігівської обласної державної адміністрації (розпорядження від 15 травня 2019 року №91-к)
  • Почесна грамота Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (Наказ від 17.09.2015 №39).
  • Подяка Управління освіти Ніжинської міської ради (2012)
  • Диплом ІІІ ступеня премії Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Молодий науковець року університету – 2013»
  • Почесна грамота Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (2015)

Публікації:

Автор більше 50 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Glushko І. About relationship between table algebra of infinite tables and multiset table algebra / І. Glushko // CEUR Workshop Proceedings, 2018. – Vol-2139. – Р. 159-163. URL: http://ceur-ws.org/Vol-2139/ (наукова публікація в періодичному виданні, включеному до наукометричної бази Scopus).
  • Glushko І. Outer Set Operations of Table Algebra of Infinite Tables / І. Glushko // CEUR Workshop Proceedings, 2016. – Vol-1631. – Р. 11-16. URL: http://ceur-ws.org/Vol-1631/ (наукова публікація в періодичному виданні, включеному до наукометричної бази Scopus).
  • Glushko І. About relationship between table algebra of infinite tables and multiset table algebra / І. Glushko // CEUR Workshop Proceedings, 2014. – Vol-1843. – P 166-173. URL: http://ceur-ws.org/Vol-1843/ (наукова публікація в періодичному виданні, включеному до наукометричної бази Scopus).
  • Глушко І.М. Нереляційні бази даних: лабораторний практикум. – Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2017. – 27 с.
  • Буй Д.Б., Глушко І.М. Числення та розширення сигнатур табличних алгебр: монографія. – Ніжин: НДУ ім. М.Гоголя, 2016. – 151 с.
  • Glushko І. Extended Multiset-Table-Algebra Operations / І. Glushko // International Journal of Intelligent Computing Research (IJICR). – Volume 7. – Issue 2, June 2016. – Р. 711-719. URL: http://infonomics-society.org/ijicr/published-papers/volume-7-2016/