Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

Харченко Володимир Миколайович

Старший викладач

Освіта:

• Київський державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (1995). Аспірантура при кафедрі основи інформатики та обчислювальної техніки.
    • Ніжинський державний педагогічний інститут (1985). Спеціальність: учитель математики та фізики.

Трудова діяльність:

• 2002-теперішній час – старший викладач кафедри інформаційних технологій та аналізу даних Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  • 1988-2002 – асистент кафедр математики, прикладної математики Ніжинського педагогічного інституту, Ніжинського державного педагогічного інституту імені М.В. Гоголя

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Дискретної математики», «Інформатики», «Основи програмування», «Інформаційні мережі», «Алгоритми і структури даних», «Архітектура обчислювальних систем»

Коло наукових інтересів:

Використання інформаційних технологій в освіті

Відзнаки:

• Диплом корпорації Intel та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (2011 р.)
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2003 р.)
  • Грамота управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації (2002 р.)

Публікації:

Автор понад 85 науково-методичних публікацій, у тому числі:

• Харченко В.М. Досвід підготовки учнів до олімпіад з інформатики.// Комп’ютер у школі та сім’ї, 2010. – №7. – С. 11-13.
  • Харченко В.М. Практикум з інформатики: навч. посібник / В.М. Харченко – Ніжин: Вид-во НДУ ім. М. Гоголя, 2012. – 462 с.
  • Харченко В.М. До питання впливу системи задач на процес створення просторового образу в учнів 7-9 класів при вивченні планіметрії // Фізико-математична освіта : науковий журнал. – 2017. – Випуск 4(14). – С. 309-312.
  • Харченко В.М. Дискретна математика: Курс лекцій. вид. 2-ге, перероблене. – Ніжин: Видавництво НДУ ім. Миколи Гоголя, 2017. – 100 с.