ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Афоніна О.О. Географія культури : навчальний посібник. Ніжин : Видавець Лисенко М.М., 2018. 336 с.

У посібнику розкрито предмет та структуру географії культури, її місце в системі наук. Охарактеризовано головні категорії географії культури та детально проаналізовано основні її підсистеми. Розкрито регіональні геокультурні відмінності та подано геокультурну характеристику окремих країн світу.

Для студентів географічних факультетів вищих закладів освіти, та усіх, хто цікавиться геокультурною проблематикою.

Афоніна О.О. Основи наукових досліджень в географії : практикум. Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2016. 31 с.

Практикум містить завдання до аудиторних занять з основ наукових досліджень в географії. Кожна тема включає перелік контрольних запитань та практичних завдань. Практикум призначений для студентів географічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Афоніна О.О., Бездухов О.А. Географія світового господарства : практикум. Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2017. 47с.

Практикум містить завдання до аудиторних занять з географії світового господарства. Кожна тема включає перелік контрольних запитань та практичних завдань. Практикум призначений для студентів географічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Афоніна О.О. Туристично-рекреаційні ресурси світу : практикум. Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2017. 65 с.

Практикум містить завдання до аудиторних занять з курсу «Туристично-рекреаційні ресурси світу». Кожна тема включає перелік контрольних запитань та практичних завдань. Практикум призначений для студентів географічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Афоніна О.О. Регіональна економічна і соціальна географія : практикум. Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2019.  71 с.

Практикум містить завдання до аудиторних занять з курсу «Регіональна економічна і соціальна географія». Кожна тема включає перелік контрольних запитань та практичних завдань. Практикум призначений для студентів географічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Афоніна О.О. Політична географія : практикум. Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2019. 21 с.

Практикум містить завдання до аудиторних занять з курсу «Політична географія». Кожна тема включає перелік контрольних запитань та практичних завдань. Практикум призначений для студентів географічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Афоніна О.О. Геостатистика та обробка геоінформації: практикум. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2021. 41 с.

Практикум містить завдання до аудиторних занять з курсу «Геостатистика та обробка геоінформації». Кожна тема включає перелік контрольних запитань та практичних завдань. Практикум призначений для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня зі спеціальностей 106 Географія, 103 Науки про Землю, 014 Середня освіта (Географія).