ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

3 березня 2023 року на кафедрі географії, туризму та спорту відбувся захід для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 103 Науки про Землю, присвячений популяризації академічної доброчесності. Гарант освітньо-наукової програми проф. Барановський М.О. зупинився на конкретних питаннях, що стосуються принципів і фундаментальних цінностей академічної доброчесності, етики академічних взаємовідносин здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, дослідників проблематики у сфері економічної та соціальної географії, наук про Землю. Захід був спрямований на засвоєння здобувачами основних норм, правил і принципів, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності. Учасники заходу дізналися про те, які існують види порушень академічної доброчесності та яку відповідальність покладено на науковців у разі виявлення фактів порушення. Після виступу проф. Барановського М.О. здобувачі поставити йому кілька запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

Аспірант 3 курсу кафедри географії, туризму та спорту

Федорець Роман