ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

На кафедрі працює з 1990 року.

Посада– старший викладач

Науковий ступіньнемає

Вчене звання– немає

Контакти:  kedrov.by@ndu.edu.ua

Освітнє і наукове зростання. Вищу освіту здобув у 1990 р., закінчивши Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Зоологія і ботаніка»; отримав кваліфікацію «Біолог-зоолог хребетних. Викладач біології та хімії». З 1993 року по 1997 рік навчався у аспірантурі при Інституті зоології імені І.І. Шмальгаузена НАН України.

Професійне зростання. З 1990 р. працює у Ніжинській вищій школі на посадах асистента (1990-2016 рр.), старшого викладача (з 2017 р.).

З 2014  року працює вчителем біології у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. У 2016 році  присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», у 2021 році отримав кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

У 1999-2003 рр. й з 2017 р. та по теперішній час працює викладачем у Ніжинському фаховому медичному коледжі Чернігівської обласної ради.

Професійні відзнаки:

Всеукраїнські – Подяка Народного депутата України О. Кодоли (2018 р.); Подяка Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та Освітнього проекту «Відкривай Україну» (2019 р.).

Міські – Подяка міського голови Ніжина (2020 р.), Грамота Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (2015, 2017, 2018 рр.), Диплом переможця загальноміського конкурсу «Талант року» (2016 р.).

Університетські – Грамоти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (2005, 2015, 2018 рр.); Подяка ректора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (2019 р.). Грамоти первинної профспілкової організації (2015, 2017, 2019, 2020 рр.)

Наукові інтереси, публікації. Основний напрямок наукових пошуків – порівняльна анатомія хребетних тварин, дослідження та охорона хребетних тварин на території Чернігівщини (зокрема рукокрилих та комахоїдних). У своєму науковому доробку має близько 50 публікацій, серед яких наукові статті у фахових виданнях, навчальні та навчально-методичні посібники, методичні рекомендації тощо. Є постійним учасником та організатором науково-практичних заходів різного рівня (міжнародних, закордонних, всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів)..

Навчальна і методична робота. Розробив та викладає навчальні дисципліни: «Анатомія людини», «Фізіологія людини», «Фізіологія людини і тварин», «Іхтіологія». Керує курсовими та кваліфікаційними дослідженнями здобувачів вищої освіти. У навчальній роботі активно використовує сучасні інформаційні технології. Є керівником науково-дослідницьких робіт учнів Ніжинського ліцею Всеукраїнського конкурсу-захисту – членів Національного центру «Мала академія наук України». Кедров Б.Ю.  має 5 переможців ІІ етапу Всеукраїнського захисту науково-дослідних робіт.

Громадська і виховна робота. Є головою Поліського осередку Українського центру охорони кажанів (УЦОК) та робочої групи ABC з уніфікація українських назв ссавців (http://www.terioshkola.org.ua/ua/research.htm).

Cписок публікацій за останні 5 років

Наукові праці