ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

24 червня 2021 року за підтримки Ради молодих вчених Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася Літня школа з біохімії «Вітаміни в житті людини». Запрошеним лектором була завідувачка кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор біологічних наук, професор Кучменко Олена Борисівна. В своїй доповіді Кучменко О.Б. зупинилася на таких аспектах як механізми впливу вітамінів на обмінні процеси у людини, забезпеченість організму людини вітамінами тощо. В рамках Літньої школи були проведені круглий стіл, обговорення, квест та демонстрація методичних підходів до визначення вмісту вітаміну С в продуктах харчування. Всі учасники отримали сертифікати.
В роботі Літньої школи взяли активну участь аспіранти кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, зокрема Степанов Є., Мостов’як М., Медведь Н.