Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

24 червня 2021 року за підтримки Ради молодих вчених Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася Літня школа з біохімії «Вітаміни в житті людини». Запрошеним лектором була завідувачка кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор біологічних наук, професор Кучменко Олена Борисівна. В своїй доповіді Кучменко О.Б. зупинилася на таких аспектах як механізми впливу вітамінів на обмінні процеси у людини, забезпеченість організму людини вітамінами тощо. В рамках Літньої школи були проведені круглий стіл, обговорення, квест та демонстрація методичних підходів до визначення вмісту вітаміну С в продуктах харчування. Всі учасники отримали сертифікати.
В роботі Літньої школи взяли активну участь аспіранти кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, зокрема Степанов Є., Мостов’як М., Медведь Н.