ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією кафедра біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска Національної академії медичних наук України» запрошує викладачів, співробітників, аспірантів та студентів взяти участь в онлайн-семінарі, що відбудеться 31 травня 2021 року в 10.00.

Доповідач: кандидат медичних наук, науковий співробітник відділу гіпертонічної хвороби Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска Національної академії медичних наук України» Матова Олена Олександрівна.

На онлайн-зустрічі буде подана корисна науково-обґрунтована інформація з питань профілактики і лікування гіпертонії та інших захворювань серцево-судинної системи.

Зустріч відбудеться в дистанційному режимі (Google Meet) за посиланням: https://meet.google.com/gkv-ximh-cuf

теги