Факультет іноземних мов

Ті, хто завітав 9 грудня до німецькомовного відеоклубу, були приємно здивовані, адже поринули в атмосферу німецького Різдва не лише на екрані під час перегляду фільму „Es ist ein Elch entsprungen“ («Лось запропастився»), але й безпосередньо в аудиторії. Про це подбали студентки групи НА-41 Альона Покотило та Ірина Симончук. Разом зі ст. викладачем Андрійко І.Ф. вони прикрасили приміщення, показали традиційні символи свята і почастували гостей смачним чаєм та власноруч спеченими за німецькими рецептами печивом (Plaetzchen) і кексом. Казкова історія і спільне чаювання при свічах створили відчуття затишного сімейного свята і настроїли на очікування чудес у цей передріздвяний час – адвент, який так полюбляють німці.     

 

Треба зазначити, що іншомовний відеоклуб виконує як функцію організації дозвілля, так і навчальну функцію, оскільки залучає студентів до подальшого вивчення мови і культури країни.  Особливість роботи відео клубу полягає у тому, що готують і проводять його самі студенти у поза аудиторний час. Вони самостійно підбирають фільми (за цікавою проблематикою, за календарем свят, за подіями) і розробляють «сценарій» кіновечора. Враховуючи, що фільми автентичні, містять багато соціокультурних понять і невідомих слів, виконати цю підготовчу роботу не так вже й легко, тому право ведучих надається старшокурсникам. Цього навчального року ними стали також Топольська Ліза та Сорока Ольга (НА-31), Костюченко Олена та Міщенко Марина (НА-41, 42).

Готуючи такі проекти, студенти набувають ще й професійно-методичних умінь і стають активними суб’єктами навчального процесу у вузі.        

Андрійко І.Ф.,

старший викладач кафедри німецької мови

Прочитано 914 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative