Факультет іноземних мов

На благодійну літературну імпрезу «Подаруй світло» у блакитну читальну залу Гоголівського корпусу зібралися 2 грудня 2015 року шанувальники поезії, студенти та викладачі які пишуть вірші, небайдужі люди, що готові допомогти та підтримати у тривалому лікуванні Ярину Петренко, студентку другого курсу  факультету іноземних мов.

Ведучі вечора, студенти-першокурсники Вікторія Шкурат та Володимир Петреченко, гостинно запрошували на сцену авторів-виконавців поезії, студентів нашого факультету, Вікторію Хоминську, Анастасію Шекеру та Валерію Лагутіну, які сповідали про кохання, дружбу, віру в добро і людей.

Емоційно звучали пісні, які майстерно виконали Катерина Кутня та Тетяна Богомаз.

Відкриттям вечора для багатьох студентів та викладачів стала творчість поетеси Ірини Васильківської (Тимченко Т.М.), яка запропонувала присутнім замислитися над плинністю часу, щирістю почуттів, теплом і мудрістю матері, красотами і долею України. «Бо сенс життя, як звучало зі сцени, – в добрі та у любові. В любові до людей і до життя».

Приємно відмітити, що небайдужих людей багато. Підтримали ініціативу студентської ради (голова Каріна Пластун) викладачі всіх кафедр факультету, працівники університетської бібліотеки (директор Морозов О.С.), голова профспілкового комітету викладачів та співробітників Лєйберов О.О., соціально-гуманітарний відділ, студенти інших факультетів.

«Світ має стати добріше. І саме такі зустрічі допоможуть нам розуміти один одного краще» – сказала керівник проекту С.В. Благініна, доцент кафедри німецької мови.

Завершуючи коротку інформацію про гарну справу, яку й зараз продовжуємо обговорювати,  згадаємо слова Ліни Костенко:

"І якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
- Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!"