Факультет іноземних мов

«Один день в університеті» - профорієнтаційний захід, який щомісячно проводять студенти та викладачі факультету іноземних мов. 2 грудня 2015 року у зустрічі взяли участь учні обласного ліцею, які прийшли до нас разом з Наталію Миколаївною Фесенко, вчителькою німецької мови, випускницею факультету 1999 року, та учні Броварської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, яких супроводжувала Аліна Сергіївна  Стіпон,  вчителька англійської мови, яка навчалась на факультеті у 2008–2013 роках.

Абітурієнти відвідали музейний комплекс університету, обговорили умови вступної кампанії 2016 року, познайомилися з традиціями факультету та програмою підготовки фахівців зі спеціальності «іноземні мови».

Голова студентської ради Карина Пластун, члени громадської організації «Студентська республіка» Олександра Храмова та Владислав Ткаченко, студентка 5 курсу Анна Чопова розповіли школярам про навчання та відпочинок, про роботу студентських організацій, про участь студентів в організації суспільно-громадського та академічного життя в університеті. Разом з Владою Пахоль та Тетяною Олійник наші гості познайомилися з навчальними графіками, позааудиторними заходами, які проводяться на факультеті, мали можливість оглянути навчальну лабораторію, навчально-методичний кабінет та аудиторії. На заняттях з англійської мови старших викладачів Колесник І.В. та Тимченко Т.М. майбутні студенти стали учасниками тренувань та іншомовного спілкування.

Сучасний випускник школи має широкі можливості вибору спеціальностей, факультетів, навчальних закладів. Отже,  завдання частіше запрошувати майбутніх студентів та їх батьків, показувати та закохувати у наші справи. Надійними помічниками у цьому є випускники факультету. Наступна зустріч запланована на 16 січня 2016 року і ми щиро запрошуємо всіх, хто на порозі вибору професійного майбутнього, стати нашими гостями.