Факультет іноземних мов

14  листопада 2015 р. на факультеті іноземних мов відбувся «День відкритих дверей», який відвідали батьки, учні випускних класів, вчителі.

Студенти 3 курсу (Марта Мироненко, Яна Штанько, Олена Прокопенко) презентували проект «Наш університет». Жвавим було обговорення навчання та дозвілля з представниками студентського самоврядування Пластун Каріною (4 к.), Порадою Олександрою (3 к.), Пятовським Максимом (4 к.), Чернуцькою Ліаною (3 к.), Лінник Вікторією (2 к.). Чопова Анна (5 к.) ознайомила гостей з умовами навчання на німецькому відділенні, днями німецької культури, практикою студентів у таборах відпочинку та роботою за кордоном.

Декан факультету Тезікова С. В. повідомила про правила прийому, особливості вступної кампанії 2016 р. та підготовки до ЗНО з іноземної мови.

Для гостей було проведено екскурсію по університету та студентському містечку.