Факультет іноземних мов

З 28 вересня по 29 жовтня 2015 року на факультеті іноземних мов пройшли дні німецької мови та культури, організовані кафедрою німецької мови та Клубом знавців німецької мови та культури під керівництвом старшого викладача Андрійко І.Ф.

Дні розпочалися зустріччю з лекторами Німецької служби академічних обмінів, де студенти ознайомилися з програмами та стипендіями, які надає Служба обмінів.

Всі, хто вивчає німецьку мову, відвідали «блошиний ринок» і придбали підручники та твори художньої літератури німецькою мовою.

Студенти німецького відділення виготовили стінгазети і постери, де вони розповіли про свій досвід перебування в Німеччині.

Ірина Симончук та Ірина Селюченко, які отримали стипендії для проходження мовної практики в Німеччині, поділилися своїми враженнями від поїздки минулого літа.

А постійні відвідувачі відеоклубу мали нагоду переглянути фільм «Honig im Kopf“ Тіля Швайгера.

Кульмінацією був, безперечно, концерт «D-Vision“, який цього разу (вже всьоме!) проводився у формі змагання між двома командами «Deutschliebende“ (Любителі німецької) та „Bayerische Wurst“ (Баварська ковбаска). Всі присутні з азартом розв’язували завдання разом з командами, а також щирими оплесками вітали студентів, які виконували поетичні та вокальні твори німецькою мовою.