Факультет іноземних мов

У рамках педагогічної кооперації 29.08-30.08.2016 р. на кафедрі німецької мови відбувся дводенний науково-методичний семінар «Вчимося навчати німецької». Під кваліфікованим керівництвом тренера-мультиплікатора німецького культурного центру Гете-інституту в Україні Тетяни Кощеєвої викладачі кафедри німецької мови та вчителі німецької мови міста Ніжина ознайомилися зі змістом інноваційного навчально-методичного комплексу «ДЛЛ – вчимося навчати німецької». У програмі ДЛЛ увага зосереджується на учнях, як головних дійових особах та основоположних елементах навчального процесу. Під час семінару відбулося активне обговорення мети, змісту та методів навчання, дидактичних завдань та принципів організації навчального процесу вчителем іноземної мови (німецької). Створена тренером творча атмосфера семінару надихнула учасників продовжити своє знайомство із новітньою методикою викладання німецької мови у формі online-курсу. Керівництво НДУ імені Гоголя, деканату факультету іноземних мов, кафедри німецької мови та всі учасники семінару щиро вдячні представництву Гете-інституту в Україні (м. Київ) за надану можливість професійного удосконалення викладачів німецької мови.