Факультет іноземних мов

2 березня 2016 року у Бобровицькій гімназії відбувся семінар вчителів іноземних мов, де обговорювали форми та методи професійного партнерства, напрями реформування педагогічної освіти, стратегії навчання іноземних мов (Тезікова С.В.), розглядали дидактичні та методичні аспекти оцінювання навчальних досягнень учнів (Ларіна Т.В., Плотніков Є.О.), провели вікторину зі старшокласниками «Чи знаємо ми Велику Британію?» (Халимон І.Й.).

У результаті обговорення прийшли до висновку про те, що актуальними залишаються тренінги для вчителів, які спрямовані на опанування навчальних методів та прийомів, актуалізацію позитивного досвіду викладання, створення атмосфери іншомовного професійного спілкування. Вчителі також потребують допомоги у визначенні можливих тем досліджень учнів за напрямом «іноземна філологія», консультуванні щодо етапів експериментальної роботи, проведенні рецензування. Домовилися про спільну підготовку та проведення мовних таборів під час літніх канікул. Обговорили результати тренінгу з оцінювання досягнень учнів на уроках іноземної мови.

Під час зустрічі зі старшокласниками вразило те, що їх цікавлять не лише процедури вступної кампанії, а й умови проживання в гуртожитках університету, робота їдальні, студентські спільноти.

Бобровицька гімназія працює за гуманітарним напрямом, має переможців конкурсів з української мови та літератури, готується до участі у програмах Корпусу Миру (США), є базовим навчальним закладом для проведення регіональних професійних заходів вчителів. Отже, сподіваємося на систематичну та цілеспрямовану співпрацю, яка, впевнені, буде корисною для обох сторін партнерства «університет-школа».

Тезікова С.В.

Декан факультету іноземних мов