Факультет іноземних мов

10 листопада 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів 3, 4 курсів факультету іноземних мов з роботодавцем міжнародної IT-компанії  PortaOne, яка була організована завдяки старанням нашої випускниці 2019 року Голоти Анастасії. Зустріч проводила Євгенія Казимір. Вона досить ґрунтовно розповіла про роботу компанії, яка на ринку праці уже понад 20 років і має на меті зробити зв'язок доступним для усіх, саме тому їхні клієнти – це не тільки жителі України, а і Великобританії, Молдови, Чехії та Хорватії, крім того Сполучених Штатів Америки, Канади і ще вражаючий перелік країн.

Студенти факультету іноземних мов навіть без технічної освіти мають можливість спробувати себе на посаді CustomerCareAgent з можливістю розвитку. Представники ознайомили всіх присутніх з умовами роботи праці, обов’язками та перевагами працевлаштування саме в їх фірмі.

Саме тому, якщо Ви досконало володієте англійською мовою, маєте на меті розвиватися, вмієте комунікувати з людьми, бажаєте подорожувати і маєте вільний доступ до Інтернету 24/7, роботодавці PortaOne чекають саме на Ваше резюме.

Офіційне працевлаштування, швидке навчання, повний соціальний пакет, офіційна зарплатня, гнучкий графік, можливість працювати віддалено, якщо ви не проживаєте в Чернігові, шанс подорожувати, а також досвід роботи в міжнародній компанії – усе це Ви можете отримати, спробувавши себе на цій посаді.

Еліна Чуба

Прочитано 108 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative