Факультет іноземних мов

Професійне партнерство викладачів іноземної мови і вчителів загальноосвітніх шкіл міста Ніжина є тією провідною ознакою, що сприяє зростанню професійного досвіду як викладачів, так і студентів. Особливо актуальним таке партнерство є під час проходження студентами  четвертого курсу факультету іноземних мов виробничої практики.

Після тривалого карантинного періоду учні повернулися до класів, а разом з ними до класів прийшли майбутні вчителі іноземної мови. Окрім проведення уроків програма виробничої практики передбачає проведення студентами-практикантами виховних позакласних заходів, які  дозволяють винести спілкування іноземною за межі класу, а учні можуть поспілкуватися граючись, малюючи, співаючи. Наступає прекрасний момент, коли учень може висловити власну думку в реальних ігрових умовах. Незабаром 14 лютого- Свято закоханих. ННВК «Престиж» завжди дуже радо чекає на студентів студенти німецького відділення. Хочемо висловити слова подяки вчителю німецької мови Ірині Петрівні  Кивенко, яка ділиться досвідом викладання, пропонує цікаві ідеї, підтримує майбутніх учителів німецької мови на самому початку їх педагогічної діяльності. 11 лютого 2021 року студентки 4 курсу Софія Передня, Дарина Храпата та Юлія Лабур провели з учнями  6 Б класу захоплюючу подорож до країни кохання, розповіли про історію свята, запропонували учням цікаві ігри, які передбачали творчість, винахідливість, швидкість реакції та спостережливість. Учні декламували німецькі вірші про кохання та співали пісні. Паралельно з іграми  подавалася краєзнавча інформація про те, як у Німеччині роблять подарунки, що бажають, які атрибути свята є найбільш визнаними. У нашому фоторепортажі ви можете побачити, як учні складають розрізані серця, як працюють у командах. І яке ж свято без солодощів? Задоволені приємно  проведеним часом, при тому корисним, оскільки  дізналися багато нового, учні дякують за свято і запрошують до нових зустрічей. І  вони будуть, адже професія  вчителя іноземної мови вимагає  вчителя творчого, інноваційного, такого, хто  відкриває світ у всіх його барвах.

Лабур Юлія