Факультет іноземних мов

Кафедра німецької мови вітає студентів  третього курсу  Лілію Демчук, Юлію Лабур, Вікторію Полегенько, Софію Передню, Катерину Степаненко та Аліну Тимошенко з успішним завершенням комбінованого німецькомовного курсу «Вчимося навчати німецької, Dll 2» та отриманими сертифікатами.

Третій рік поспіль Ніжинський державний університет є учасником Міжнародного проекту «Кооперація українських університетів у підготовці сучасного вчителя німецької мови».

Через карантинні заходи курс було організовано у нинішньому році переважно у віртуальному середовищі на навчальній платформі, наданій Німецьким культурним центром Гете-Інститут. Після інтерактивного вивчення теоретичного матеріалу лише частина студентів отримала допуск до виконання практичних досліджень, які були присвячені аналізу інструментів європейської мовної політики, чинних підручників німецької мови. Студенти продемонстрували  вміння працювати в команді, формулювати об’єкт дослідження, висувати припущення, збирати, аналізувати та порівнювати фактичний матеріал На віртуальній конференції групи презентували результати своєї роботи, коментували висловлювання колег, брали участь у дискусії. Крім того, необхідно було належно оформити документацію свого дослідження та викласти перспективи використання набутого досвіду під час роботи з учнями.