Факультет іноземних мов

Вже другий рік поспіль  вчитель німецької мови Ніжинської ЗОШ № 12 I-II ступенів Кивенко Ірина Петрівна радо ділиться професійним досвідом викладання німецької мови зі студентами  3 курсу факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Хочемо подякувати за професійне партнерство та розуміння в питаннях  популяризації вивчення іноземних мов директора школи Пашньову Світлану Сергіївну.

5 березня 2020 року в ошатно прикрашеній святковій залі  учні 5-6-х класів із захопленням та насолодою спостерігали за яскравою презентацією майбутніх учителів іноземної мови, у якій було представлено сторінки з історії карнавального руху Німеччини.  Цікаву «заочну подорож до міста Кельн» підготували та провели студентки-практикантки  Скороход Валерія та Лінник Ольга. Справили враження різноманітні ігри та конкурси, які учні запам’ятають і використають, проводячи свій вільний час змістовно і корисно. Сподіваємося, що результати виробничої практики стануть для майбутніх учителів іноземної мови першим корисним досвідом, а партнерська співпраця  університету та школи буде продовжуватися і надалі.

Методисти виробничої практики факультету іноземних мов