Факультет іноземних мов

Приємною новиною на початку нового семестру для викладачів кафедри німецької мови і факультету іноземних мов стала участь студентки 3-го курсу групи НА-31 Інни Зінченко в Чемпіонаті України з боксу. Наприкінці 2019 року в м. Бровари Київської обл. змагалися чоловіки та жінки у віковій групі до 22 років, щоб визначити кращого боксера України.

18 грудня команда Чернігівської області посіла в Чемпіонаті почесне третє місце, а Інна отримала Диплом та медаль.

24 січня нового року вона піднялася на 2-гу сходинку п’єдесталу на Чемпіонаті Києва з боксу.

Інна коротко прокоментувала свої перемоги так: « Успішно закінчила минулий рік та розпочала новий.»

Щиро вітаємо Інну з її спортивними перемогами та бажаємо їй подальших звершень як у спорті , так і в навчанні!

Дарина Храпата, студентка 3-го курсу групи НА 31, знається на перегонах бездоріжжям та навчилася отримувати від цього виду спорту задоволення. Наприкінці 2019 року Дарина взяла участь у Прилуцькому ралі та охоче поділилася своїми враженнями: «Прилуки, 29 грудня, ранок, сніжно і морозно. Саме сніжно, це перший день цієї зими, коли випав сніг. Дуже багато любителів активного відпочинку приїхали драйвові провести 2019 рік. Чудова джиперська погода та гарна компанія, плюс організація на вищому рівні зробили той день незабутнім! Коротка але цікава траса (не така проста, як може здатися на перший погляд). Учасників ділили на класи TR 0 (туризм), TR1 (лайт), TR  2 (хард), TR3 (квадра). Переможців нагороджували цінними подарунками, медалями, кубками та грамотами. Мій екіпаж під № 33 посів ІІ місце у класі TR1».

Бажаємо Дарині завжди досягати своїх цілей і ніколи не занепадати духом!

Текст підготували: студентки групи НА 31 І. Зінченко, Д. Храпата та куратор групи НА 31 М.І. Блажко