Факультет іноземних мов

26 листопада 2019р. в рамках проекту «Шкільний учитель нового покоління» викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Тезікова С. В., Таран О. М., Смелянська В. В., Пономаренко О. В., Карпенко Н. М. та вчитель-ментор школи №10 м. Ніжина Шадура І. П. взяли участь у звіті про результати оцінювання проекту Британської Ради в Україні. Учасники конференції ознайомились зі звітом Алана С. Макензі, незалежного консультанта, директора TransformELT, в якому спікер представив основні напрацювання проекту. В результаті зустрічі офіційно схвалено експериментальний курс методики та рекомендовано впровадити його на національному рівні. Програма є інноваційною за своїми принципами, змістом і структурою. Вона створює умови для підготовки вчителів англійської мови нової формації та пропонує можливості для налагодження та зміцнення зв’язків між закладами вищої, загальної середньої та післядипломної освіти.