Факультет іноземних мов

17 жовтня на факультеті іноземних мов пройшов методичний семінар з англійської мови для вчителів міста Бровари, більшість з яких є випускниками Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Цей семінар став вже доброю традицією як для НДУ, так і для освітян Київщини, адже між ними склалися давні дружні та професійні стосунки. Цього року до вишу на навчання завітало 16 вчителів.

Метою семінару є удосконалення професійної майстерності вчителів іноземної мови; проблемою: зворотній зв’язок між вчителями та учнями у процесі вивчення іноземних мов. Проводила семінар доцент кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Шевченко Світлана Іванівна у формі інтерактивного спілкування, моделюючи ситуації та виходячи на розуміння процесів навчання.

Завершився семінар круглим столом та обговоренням планів.