Цього року факультету іноземних мов виповнюється 70 років. З цього приводу в університеті відбулась ціла низка святкових заходів.

21 вересня пройшла зустріч випускників різних поколінь. Цьогоріч до alma mater з’їхались випускники факультету іноземних мов різних років випуску та з усіх куточків України. Зустріч пройшла в теплій атмосфері,  колишні студенти довго розповідали про свої здобутки, досягнення, оглядали університет.

25 вересня відбулись  урочисті збори викладачів та студентів факультету іноземних мов. Усіх присутніх привітав ректор вишу Олександр Самойленко. Він відзначив, що до ювілею факультет підійшов із великими здобутками та перемогами. Досягнення викладачів та студентів факультету іноземних мов у всіх галузях життєдіяльності університету переконливо свідчать, що він по праву вважається одним із кращих факультетів у  виші. Ректор побажав факультету щоденних перемог та високих досягнень, а також нагородив почесними грамотами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації викладачів факультету.  Кульмінацією свята став святковий концерт, присвячений цій визначній події.

Заключним етапом святкування ювілею факультету стала VІІ Міжнародна науково-практична конференція « Інновації в освіті: сучасні підходи до професійного розвитку вчителів іноземних мов», яка відбулась 27 вересня. На конференцію завітали науковці з різних куточків України та закордоння. До усіх присутніх із вітальним  словом звернувся ректор Олександр Самойленко та побажав плідної роботи.

Ювілейні свята минули, а життя факультету продовжується і попереду -  багато нових цікавих справ, приємних сподівань, перспективних шляхів.

Прочитано 407 разів

Галерея зображень

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative