Факультет іноземних мов

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

21 лютого 2018 р. в Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя на факультеті іноземних мов відбувся тренінг "Робота в групах на уроках англійської мови", який провела відмінник освіти України, вчитель-методист ННВК №16 «Престиж» (Ніжинського навчально виховного комплексу) Тетяна Шостак.

Вже другий рік поспіль Тетяна Шостак у стінах НДУ на базі факультету іноземних мов проводить цікаві і змістовні майстер-класи, семінари, зустрічі зі студентами-практикантами в рамках авторського проекту "Методичне стажування студентів-практикантів IV курсу факультету іноземних мов". Студенти  IV курсів переймають педагогічний досвід вчителів інозеноих мов, проводять свої перші уроки в загальноосвітніх школах міста.

На даному тренінгу Тетяна Геннадіївна ознайомила аудиторію з метою кооперативного навчання, ідея якого полягає у обєднанні учнів на уроці. Поставлену проблему вчитель розвязує через індивідуальний внесок кожного учня: креативні картинки, демонстрація прийомів розподілу учнів на групи, виготовлення корабликів, на яких написані власні імена, які згодом перетворяться на риси характеру, цікаві ідеї та пропозиції щодо ііноваційних прийомів та методів проведення уроків - це лише невеликий перелік того, чому змогли навчитися студенти під час тренінгу.

Підготувала Валентина Ващенко за інформацією

методистів педагогічної практики факультету іноземних мов НДУ

Фоторепортаж автора

Більше фото тут: https://www.facebook.com/groups/1717979698226913/