Факультет іноземних мов

Як виховувати інноваційну людину? Як підготувати вчителя німецької мови для нової української школи? Як вже сьогодні навчити студентів розрізняти сильні та слабкі сторони кожного учня, приділяти увагу кожному індивідууму, стимулювати його самостійність та відповідальність? Якою повинна бути практична підготовка майбутнього вчителя німецької мови? Як розвивати партнерство університету і школи?

Ці та низку інших питань обговорювали учасники програми DLL – Deutsch Lehren Lernen («Вчимося навчати німецької») - викладачі німецької мови ВНЗ України (Маріуполь, Вінниця, Запоріжжя, Луцьк, Ніжин), фахівець у галузі підвищення кваліфікації, авторка матеріалів з вивчення німецької як іноземної Крістіана Больте-Костабі та представники німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні (Київ) – 29-30 червня 2017 року на робочій         зустрічі.  

Учасники зустрічі ознайомилися з першим досвідом впровадження нової Міжнародної програми «Вчимося навчати німецької» в Маріупольському державному університеті, обговорили в групах методико-дидактичні принципи сучасного заняття з німецької мови як іноземної, випробували нові методи та прийоми роботи. Відбулися дискусії про  нові умови гібридного навчання, поєднання аудиторних занять з академічним супроводом на віртуальній платформі.

Такими були останні робочі дні викладачів кафедри німецької мови.

Учасники робочої групи від НДУ імені Миколи Гоголя: доц., к. філол. наук М.І.Блажко, доц., к. пед. наук Н.К. Удовиченко

Прочитано 960 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative