Факультет іноземних мов

Доцент кафедри німецької мови, кандидат філологічних наук Лєпухова Н.І. з 9 по 16 вересня 2019 р. працювала усним перекладачем на міжнародному конгресі “Політичний масмедійний дискурс: лінгвістичні аспекти і перспективи” у Німеччині. Захід проводився на федеральному рівні і офіційна делегація Чернігівської обласної адміністрації протягом семи днів відвідала багато німецьких державних установ, які здійснюють свою діяльність у сфері політичного масмедійного дискурсу, та ознайомилася із особливостями їх роботи.

Слід назвати зокрема такі заклади та організації:

• Федеральний центр незалежних журналістських розслідувань CORRECTIV (м. Ессен),
  • Редакція і видавництво щоденної газети “Rheinische Post“ (м. Дюссельдорф),
  • Західно-німецька телерадіостанція (Westdeutscher Rundfunk) (м. Дюссельдорф),
  • Федеральний центр політичної освіти (м. Бонн),
  • Головне управління прокуратури федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія — Центральне відділення боротьби із кіберзлочинами (м. Кельн),
  • Головне управління поліції округу Метман (м. Метман)

Надзвичайно цікавою та видатною подією конгресу стала зустріч із губернатором федеральної землі в рамках святкування 10-річного ювілею - Дня об’єднаної територіальної громади у м. Аахен.

Організатори конгресу потурбувалися також і про культурну програму, подарувавши його учасникам  прогулянку по набережній вечірнього Рейну, екскурсію вежами величного готичного Кельнського собору, відвідування ратуші-музею чарівного міста Аахен, незабутню подорож до мальовничого і колоритного міста Моншау із прогулянкою пароплавом по кратерному озеру серед вулканічних гір Айфель.

“Професія перекладача відкриває для студентів факультету іноземних мов багато можливостей: постійно розвиватися, вдосконалювати свої знання і вміння, набувати нового досвіду, знайомитися із новими цікавими людьми, подорожувати світом,” - вважає Наталія Іванівна.