Факультет іноземних мов

У п’ятницю, 15 вересня, у місті Ніжині святкувався День визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Уранці відбулася святкова хода та вшанування пам’яті загиблих під час оборони Ніжина. Активними учасниками цих заходів стали і студенти факультету іноземних мов. Зустрівши ветеранів просто у сквері Гоголя, ми познайомилися з цими прекрасними людьми, дякуючи їм за той феноменальний подвиг, який вони  здійснили, будучи юнаками та молодими дівчатами. Ми подарували їм квіти, посмішки та висловили свою глибоку повагу, бажаючи ще довгих та щасливих років життя.

Після цього, студенти нашого факультету взяли участь у святковій ході до пам’ятнику Вічного вогню, де вшанували пам’ять загиблих ніжинців під час воєнних дій Другої світової війни.