Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

26 квітня 2024 р. відбулася чергова зустріч гаранта ОПП «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» другого (магістерського) рівня Ольги Пономаренко зі студентами першого року навчання. Зустріч була присвячена розгляду діючого положення про обрання вибіркових дисциплін та порядок розгляду скарг здобувачів в НДУ імені Миколи Гоголя. Студенти Вероніка Дворник та Дмитро Семенченко підготували змістовні огляди документів, після чого відбулось їх обговорення. Питання обрання вибіркових дисциплін вже не вперше розглядається на регулярних зустрічах гаранта зі здобувачами, та особливо це було доречно перед процедурою обрання дисциплін для вивчення у третьому семестрі. Під час зустрічі студенти ще раз ознайомилися з каталогом вибіркових дисциплін та термінами заповнення анкети на обрання курсів. Предметом обговорення також стало питання можливості зарахування результатів онлайн курсів у вигляді вибіркових дисциплін.