Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Деканат

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Контакти

Техніки декодування російської пропаганди на заняттях з історії та громадянської освіти

Саме під такою назвою вийшов посібник авторського колективу у складі доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Желіби, завідувача кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського ОІ імені К. Д. Ушинського, доцента Олександра Мокрогуза, експертки з медіаосвіти Академії української преси Оксани Волошенюк.

Детальніше ...

Мультимедійний ньюзрум Суспільного мовлення. Як працює редакція радіо в умовах російсько-української війни дізнавалися учасники онлайн-семінару

27 вересня на базі Українського інституту медіа та комунікації відбувся онлайн-семінар Людмили Павленко, шефредакторки радіоновин Суспільного мовлення, у якому брала участь викладачка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Подоляка Надія Степанівна. Тема семінару: «Функціонування радіоредакції у складі мультимедійного ньюзруму Суспільного мовлення».

Детальніше ...

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини і культурна дипломатія» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини і культурна дипломатія» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбудеться в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 25 вересня до 27 вересня 2023 р.

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти працюватиме в дистанційному режимі та проведе online-зустрічі з адміністрацією університету, науково-педагогічними працівниками, здобувачами, роботодавцями та іншими стейкхолдерами.

Детальніше ...

Лекція Школи Доброго Врядування «Indo-Pacific developments since russia's invasion of Ukraine»

14 вересня о 18:00 відбулася третя лекція Школи Доброго Врядування, яку провів Томас Дж. Шаттак (University of Pennsylvania) на тему: «Indo-Pacific developments since russia's invasion of Ukraine (Ситуація в Індо-Тихоокеанському регіоні після вторгнення росії в Україну)».

Детальніше ...

Дискусії з актуальних проблем сучасних міжнародних відносин

Здобувачі вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, які навчаються за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, взяли участь в організованих Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв заходах на актуальні теми у форматі онлайн-дискусій в Медіацентрі ДП «ГДІП».

Детальніше ...

За новими знаннями – в Музей рідкісної книги. Відбулася екскурсія студентів-першокурсників спеціальності «Журналістика»

7 вересня студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» відвідали Музей рідкісної книги імені Г.П. Васильківського, що є структурним підрозділом бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Незважаючи на складні часи, бібліотека продовжує працювати з унікальними фондами й колекціями, а її невтомний і харизматичний директор та екскурсовод музею Олександр Морозов проводить велику просвітницьку роботу.

Детальніше ...

Круглий стіл «Перспективи підготовки фахівців-міжнародників у Чернігівському регіоні в умовах новітніх викликів і загроз»

29 серпня 2023 року відбувся дистанційний круглий стіл «Перспективи підготовки фахівців-міжнародників в Чернігівському регіоні в умовах новітніх викликів і загроз», предметом обговорення якого стали питання реалізації освітньої програми «Міжнародні відносини і культурна дипломатія» другого (магістерського) рівня вищої освіти, зокрема, організації виробничої практики, та перспективи працевлаштування випускників освітньої програми в умовах воєнного стану. До круглого столу були залучені науково-педагогічні працівники, які забезпечують викладання за освітньою програмою, здобувачі вищої освіти за ОП та їх потенційні роботодавці.

Детальніше ...

Триває розбудова співпраці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з Вулвергемптонським університетом (Великобританія) у межах програми Twinning UK-UA

Триває розбудова співпраці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з Вулвергемптонським університетом (Великобританія) у межах програми Twinning UK-UA (https://www.twinningukraine.com/). У серпні група викладачів університету та вчителів шкіл міста Ніжина взяли участь у семінарі p проблем інклюзивної освіти. Семінар є частиною проєкту «Інклюзивна освіта в Україні: вивчення можливостей в умовах кризи, спільна розробка практик та підтримка вчителів». Проект реалізується спільними зусиллями викладачів двох університетів за підтримки Департаменту досліджень та інновації Великобританії (UK Research and Innovation, UKRI).

Детальніше ...

Освітня програма спеціальності журналістика в базі даних Інституту масової інформації та комунікацій

Відтепер інформація про освітню програму «0.61. Журналістика. Видавнича справа та редагування» розміщена в базі даних Інституту масової інформації та комунікацій (УІМК), що є незалежним аналітичним центром, який проводить медіадослідження, аналізує медіапроцеси та їх уплив на політику й суспільство, надає компетентні рекомендації та пропонує ефективні рішення у сфері медіа та комунікації, є майданчиком для експертних дискусій та центром, який поширює знання про медіа для широкої громадськості.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative