Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Деканат

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Контакти

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Публічна дипломатія в умовах сучасних глобальних викликів і загроз»

24-25 травня 2023 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було проведено онлайн конференцію: «Публічна дипломатія в умовах сучасних глобальних викликів і загроз».

Конференція відбулась спільно з Телавським державним університетом імені Я. Гогебашвілі (Грузія).

Детальніше ...

Міжнародна наукова онлайн-конференція «Крах соціалізму в країнах Центрально-Східної Європи та проблеми посткомуністичної трансформації»

25-26 квітня 2023 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було проведено онлайн конференцію: «Крах соціалізму в країнах Центрально-Східної Європи та проблеми посткомуністичної трансформації».

Конференція відбулась спільно з Телавським державним університетом імені Я. Гогебашвілі (Грузія), Інститутом політології педагогічного університету в Кракові (Польща).

Детальніше ...

VІ Міжнародна наукова конференція для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи" Ніжинський державний університет, кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин, 26-27 травня 2021 року

 26- 27 травня 2021 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було проведено "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи".

 Конференція відбулась спільно з Педагогічним університетом у Кракові (Польща), Німецько-українським об’єднанням імені професора Ю. Бойка-Блохина (Німеччина, Мюнхен), Гомельським національним університетом ім. Ф. Скорина (Білорусь), Талавським державним університетом імені Я. Гогебашвілі (Грузія), Асоціацією української діаспори в Греції (Атени).

Детальніше ...

ІІІ Міжнародна наукова конференція молодих вчених та студентів "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи".

  15 листопада 2018 року для Ніжина, як одного з центрів дослідження Європейської інтеграції в Україні. Близько 100 науковців зібралось у стінах Ніжинського університету ім. М. Гоголя на III Міжнародну наукову конференцію для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи".

Детальніше ...

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи"

16-17 листопада 2017 р. у стінах Ніжинського державного університету відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи". Її проведення стало результатом продовження ефективної співпраці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Виконавчого комітету Ніжинської міської ради та Педагогічного університету в Кракові.

Детальніше ...

Міжнародна наукова конференція “Ніжинська вища школа у вітчизняному та міжнародному освітянському, науковому і культурно-мистецькому вимірі (1820–2020 рр.)”

15- 16 жовтня 2020 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було проведено Міжнародну наукову конференцію “Ніжинська вища школа у вітчизняному та міжнародному освітянському, науковому і культурно-мистецькому вимірі (1820–2020 рр.)”

 

Конференція відбулась спільно з Педагогічним університетом у Кракові (Польща), Німецько-українським об’єднанням імені професора Ю. Бойка-Блохина (Німеччина, Мюнхен), Гомельським національним університетом ім. Ф. Скорина (Білорусь), Талавським державним університетом імені Я. Гогебашвілі (Грузія), Асоціацією української діаспори в Греції (Атени).

Детальніше ...

V Міжнародна конференція для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи

8 жовтня 2020 р. розпочала свою роботу V Міжнародна конференція для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи", організована Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Педагогічним університетом у Кракові. Конференція об’єднала українську та польську молодь довколо питань євроінтеграції.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative