Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

23 листопада з офіційним візитом посольство Ісламської Республіки Пакистан в Україні відвідав ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко і проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олександр Мельничук. Цей візит став другим етапом перемовин із Надзвичайним і Повноважним Послом Пакистану паном Ноелем Ізраелем Хохарою щодо налагодження дружніх і взаємовигідних відносин.

Під час зустрічі керівництва університету з паном Послом були підтверджені та конкретизовані домовленості, досягнуті в Ніжині 12 листопада. Високими сторонами було узгоджено:

- вивчення української мови пакистанськими громадянами (як в Ніжині, так і в Пакистані) та вивчення державної мови Пакистану – урду (студентами університету, на базі власного закладу або пакистанських університетів-партнерів); навчання громадян Пакистану в Університеті за різними освітніми програмами та рівнями освіти; академічна мобільність викладачів і студентів; проведення спільних наукових заходів (дві конференції (культурно-мистецьку та природничо-математичну) заплановано вже в 2022 році) й науково-дослідницьких проєктів; відкриття на базі Університету першого в Україні Центру пакистанської культури імені Мухаммада Ікбала (видатного пакистанського поета, мислителя, вченого, громадського діяча, кавалера лицарства Великої Британії); залучення співробітників Посольства, діячів освіти, науки та культури Пакистану до заходів, які проводяться Університетом; промоція інтересів Університету в Ісламській Республіці Пакистан представниками посольства; розміщення на сайті Посольства інформації про Університет як партнерський заклад тощо.

Крім того, Олександр Григорович розповів про стратегію розвитку міста Ніжина та діяльність окремих підприємств, що викликало інтерес у Пана Посла та може мати продовження вже на рівні торговельно-економічних та інвестиційних відносин. Ці кроки сприятимуть зміцненню двосторонніх дружніх стосунків між двома державами та активізують співпрацю в різних сферах.

Прочитано 174 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative