Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

24 листопада у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся яскравий і видатний за своїм значенням захід. За підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Індонезія Василя Гамяніна з культурно-просвітницькою місією до університету завітали поважні гості: Саїд Ісмагілов, президент Українського центру ісламознавчих досліджень, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», Олег Гузік, член Українського центру ісламознавчих досліджень, керівник відділу зв’язків з громадськістю Духовного управління мусульман України «Умма» та Юрій Косенко, голова правління ГО «Українська ініціатива».

У Гоголівській аудиторії глядачі мали змогу вперше в Україні побачити українською мовою одну із серій індонезійської кінотрилогії «Червоне та біле», а саме «Кров орла» - історія про збройну боротьбу сил національно-визвольного руху Індонезії з одного боку та військових контингентів Нідерландів і Великої Британії з іншого. Фільм відображає важкий, кровопролитний, героїчний шлях Індонезії, яким пройшов індонезійський народ, виборюючи свою незалежність і втративши у цій боротьбі 80 тисяч військових і цивільних громадян.
Гості приїхали до університету не лише з презентацією фільму, копія якого залишиться у фільмотеці закладу, але і з подарунками: книжковий фонд бібліотеки поповнився великою підбіркою книг з релігієзнавства, філософії, історії, соціології та політології, які будуть корисними для студентів і викладачів.
Вже традиційно гості завітали до Музейного комплексу університету та змогли ознайомитися з історією та сьогоденням вишу. Саїд Ісмагілов висловив сподівання, що в найближчому майбутньому в освітньому закладі Індонезії буде можливість побачити фільм «Нескорений» пам’яті Шухевича, перекладений індонезійською державною мовою.

Прочитано 207 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative