Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

27 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору та політичних репресій в Ніжині відбувся мітинг-реквієм з поминальним богослужінням.

У заході взяли участь ректор університету Олександр Самойленко та викладачі і студенти гоголівського вишу, які спільно з представниками міської влади, духовими отцями, керівниками установ і закладів, військовими, громадськими активісти, вклонитися безневинним жертвам Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Присутні переглянули короткий фільм про голодомор, де показані кадри жахливих страждань українського народу.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять мільйонів українців, невинно замордованих у часи панування тоталітаризму в СРСР. Настоятель Покровського храму отець Михаїл разом з духовними отцями відслужили панахиду за жертвами голодоморів. До пам'ятного знаку ніжинці несли лампадки, квіти та колоски пшениці, а по закінченню покладання отець Михаїл розділив священний хліб між усіма присутніми.

Вічна пам'ять і вічний спокій усім невинно замордованим українцям.