Вибори ректора 2021

Незважаючи на карантин та дистанційне навчання, врешті, відбувся черговий ХІХ Чемпіонат факультету психології та соціальної роботи з інтелектуальних ігор, який зібрав 14 команд різних кафедр і академічних груп, в тому числі, і заочної форми навчання.

Змагання завершилися тріумфально для студентів і викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Студентські команди спеціальності 231 Соціальна робота посіли всі призові місця, а команда викладачів була кращою серед кафедр. Другий рік поспіль команда у бойовому складі (Криловець М. Г., Сватенков О. В., Качалова Т. В., Зінченко Т. В., Б’янка Г. Г., Клименко Л. В.) не віддає лідируючих позицій на факультеті!

Чемпіонами у студентському заліку стала команда групи СР-41 «Ня Арігато» у складі: Дідиченко Р., Скорбач А., Якушко С., Данько Д., Дудка І., Коротенко Б.

Другими стала збірна команда першого курсу груп СР-11 і П-11. А на третьому місці збірна другого курсу груп СР-21 та СРск-11. У конкурсі «Маскарад» впевнено перемогла команда студентів-заочників «4.5.0».

Вир емоцій, насолода живим спілкуванням, змагальний адреналін були головними чинниками успішного проведення цього унікального заходу, який відбувається вже 19 рік поспіль в нашому університеті за ініціативи деканату, Студентської ради і його незмінного ведучого проф. Лісовця О. В.

Попереду у наступному році ювілейні змагання, на які організатори запрошують всіх-всіх переможців попередніх років!!!