Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Незважаючи на карантин та дистанційне навчання, врешті, відбувся черговий ХІХ Чемпіонат факультету психології та соціальної роботи з інтелектуальних ігор, який зібрав 14 команд різних кафедр і академічних груп, в тому числі, і заочної форми навчання.

Змагання завершилися тріумфально для студентів і викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Студентські команди спеціальності 231 Соціальна робота посіли всі призові місця, а команда викладачів була кращою серед кафедр. Другий рік поспіль команда у бойовому складі (Криловець М. Г., Сватенков О. В., Качалова Т. В., Зінченко Т. В., Б’янка Г. Г., Клименко Л. В.) не віддає лідируючих позицій на факультеті!

Чемпіонами у студентському заліку стала команда групи СР-41 «Ня Арігато» у складі: Дідиченко Р., Скорбач А., Якушко С., Данько Д., Дудка І., Коротенко Б.

Другими стала збірна команда першого курсу груп СР-11 і П-11. А на третьому місці збірна другого курсу груп СР-21 та СРск-11. У конкурсі «Маскарад» впевнено перемогла команда студентів-заочників «4.5.0».

Вир емоцій, насолода живим спілкуванням, змагальний адреналін були головними чинниками успішного проведення цього унікального заходу, який відбувається вже 19 рік поспіль в нашому університеті за ініціативи деканату, Студентської ради і його незмінного ведучого проф. Лісовця О. В.

Попереду у наступному році ювілейні змагання, на які організатори запрошують всіх-всіх переможців попередніх років!!!

Прочитано 99 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative