Вибори ректора 2021

19 травня в рамках профорієнтаційної роботи у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшов день відкритих дверей для випускників шкіл Ніжина, організований соціально-гуманітарним відділом.

Майбутні абітурієнти, які завітали до нашого навчального закладу, мали можливість зануритися у справжнє студентське життя: наші студенти провели екскурсію по університету та лабораторіям з сучасним обладнанням, де детальніше розповіли про переваги навчання в університеті та виборі професії. А директор Музейного комплексу Анна Парубець та доцент кафедри історії України Максим Потапенко познайомили гостей з музеєм-лабораторією «Homo Sovieticus», який приємно вразив відвідувачів.

У ході Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти дізналися про факультети, інститути та напрями, за якими здійснюється підготовка в університеті, та Правила прийому до університету.
Ми чекаємо на вас, дорогі абітурієнти. Долучайтеся до нашої дружньої родини!