Вибори ректора 2021

У третій четвер травня у світі традиційно відзначають День вишиванки. День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, а основною його метою є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.

На території вишу вже традиційно у вишиванку вбрали перший в Україні пам’ятник вчительці. А у новому корпусі викладачі, працівники та студент долучилися до флешмобу «Вишиймо рушник разом». Студенти-іноземці, які здобувають освіту у нашому виші, підтримали флешмоб, одягнувши український традиційний одяг та вишите вбрання. Вони розповіли, що дуже раді, що навчаються в НДУ, адже тут вони мають змогу відзначати разом українські свята.

Протягом святкування в університеті панував патріотичний дух та піднесений настрій, адже вишиванка – генетичний код нації