Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

19 грудня команда "Дуракам закон не писан" виграла Зимовий кубок Київської Ліги Сміху. Традиційно цей кубок стає свого роду репетицією в боєвих умовах перед фестивалем Ліги Сміху в Одесі. На кубок запрошуються команди з телевізійної Ліги Сміху та команди, які добре себе проявили в офіційних Регіональних Лігах Сміху.

Запрошення від редакторів та організаторів отримала і ніжинська команда "Дуракам закон не писан" (віце-чемпіони Західної Ліги Сміху, чемпіони Відкритої Ліги Сміху Золотоноша)

У Зимовому кубку КЛС 2020 брало участь відразу 4 команди, які грали в телесезоні. Це віце-чемпіони Наш формат, чвертьфіналісти Моя провінція і учасники гала-концерту 7*я, Чернігів та ХПЗЯ, Бердянск. Окрім чотирьох команд з телевізійної Ліги Сміху, за кубок змагалися ще 10 колективів, у тому числі ДЗНП. Журі кубку також мало зірковий склад:

- Андрій Рибак - команда "Отдыхаем Вместе"
- Влад Куран - команда "ВКВ"
- Настя Оруджова - команда "Трио разные", актриса "Жіночого кварталу"
- Вася Байдак - "Инародный театр абсурда Воробушек"
- Чингис Мазинов - редактор телевізійної Ліги Сміху
- Юрий Ткач - тренер телевізійної Ліги Сміху.

Журі могло віддати свій голос тільки за одну команду. Отримавши 3 бали, "Дуракам закон не писан" стали володарями кубку.
25 січня ніжинська команда вже буде в Одесі, де проходитиме вищезгадуваний фестиваль Ліги Сміху, куди традиційно приїжджають команди з усієї України.
Команда дякує за підтримку ректору НДУ ім.М. Гоголя Самойленку Олександру Григоровичу, Ніжинській фабриці м’яких іграшок "Копиця" та особисто Наталії Копиці, а також друзям команди Зіничу Євгену та Стрижаку Олександру.