Коли розпочалися воєнні дії на території України, Миколи Фесюну, студенту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, було лише 12 років. Хлопець так перейнявся  долею своєї країни, що разом із бабусею почав вишивати ікони. Під час конкурсної програми «Міс та Містер НДУ 2020», в якій він брав участь, Микола передав дві свої ікони одному з членів журі, волонтеру з Ічні Євгену Зіничу, який з 2014 року підтримує наших бійців на передовій. Напередодні нового року Євген вирушив до Мар’їнки, де передав освячені ікони бійцям. Нехай вони оберігають наших хлопців на передовій та стануть могутнім захистом для наших воїнів. Бійці передавали щирі вітання Чернігівській землі та подякували за такий подарунок, наголосивши, що з такою неоціненною волонтерською допомогою ми закінчимо якомога скоріше війну та повернемо цілісність нашої держави.