17 жовтня, у останні погожі дні «бабиного літа»,  до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя завітала група кінематографістів зі столичної кінокомпанії «ВІАТЕЛ». Метою відвідування гостей Гоголівського вишу стала презентація документального фільму «Куди біжить дорога», присвяченого 80- річчю з дня народження відомого українського письменника, лауреата Шевченківської премії, випускника Ніжинського педагогічного інституту Євгена Пилиповича Гуцала.

До студентів завітали: режисер фільму Василь Вітер, генеральний продюсер кінокомпанії Галина Криворчук, автор сценарію фільму, відома українська письменниця, дружина Євгена Гуцала Леся Вороніна. У Гоголівській аудиторії навчального корпусу №1 відбувся перегляд фільму і обговорення кінострічки. Про роботу над фільмом розповів відомий український кінорежисер Василь Вітер, автор сценарію фільму Леся Вороніна. Своїми враженнями від переглянутої стрічки поділилися професор кафедри української літератури Олександр Ковальчук та доцент Олександр Забарний. Учасники зустрічі поклали квіти до меморіальної дошки Євгену Гуцалу.

Лесь Хонда

Фото: на згадку про зустріч,

квіти письменнику,

Леся Вороніна біля меморіальної дошки чоловіку.