Вибори ректора 2021

18-19 жовтня 2018 р у рамках відзначення 85 річниці природничо-географічного факультету у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми природничих наук: теорія, практика, освітні новації» (до 85-річчя природничо-географічного факультету).

На початку пленарного засідання з вступним словом виступив голова оргкомітету, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат історичних наук, доцент Олександр Григорович Самойленко. Міський голова Анатолій Лінник привітав учасників конференції з ювілеєм, побажав ректору університету Олександру Самойленку, декану факультету Галині Сенченко та всьому колективу факультету процвітання та досягнення всіх поставлених цілей.

Потім з цікавими доповідями виступили:

1.  Національний експерт проекту ЄС «Угода мерів-Схід» в Україні Оксана Кисіль: « Тенденції, досягнення, виклики та пріоритети як шлях сталого розвитку довкілля міст України»;
  2. Доктор географічних наук, професор М.О. Барановський: «Сучасні проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку міста Ніжина»;
  3. Кандидат сільськогосподарських наук, доцент С.О. Приплавко: «Агробіостанції Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 90 років»;
  4. Кандидат біологічних наук, доцент Г.М Лисенко: « Вплив абсолютно заповідного режиму на еволюціонування резерватних степових екосистем».

Після пленарного засідання на конференції працювали такі секції: біологічні науки; географічні науки; хімічні науки; екологічні науки; методика навчання природничих дисциплін; круглі столи: «Сучасні перспективи інтродукції та реінтродукції рослин в ботанічних садах півночі України» (до 90-річчя навчально-дослідної агробіостанції НДУ імені Миколи Гоголя), «Сучасні практики вирішення проблем довкілля на місцевому рівні».

Для участі в конференції було подано 133 публікації від науковців з 36 установ (з них 3 із-за зарубіжжя).

На конференції виступило 22 науковці з 7 установ.

Конференція проведена на високому науковому рівні в творчій і доброзичливій атмосфері. Крім доповідачів в роботі секцій взяли активну участь магістранти і студенти І-ІV курсів та викладачі фахових кафедр природничо-географічного факультету.

Олександр Бездухов, фоторепортаж: Тіна Кошелевська