Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

16 жовтня відбулася зустріч студентів філологічного факультету з відомим українським режисером, театральним педагогом, викладачем Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Г.Ф. Богомазовим-Бабієм.

Григорій Феодосович – режисер-постановник більше як ста вистав на сценах театрів України, а ще він захоплюється дослідженням біографій відомих письменників та театральних діячів. «Український Чехов» - саме такою була тема лекції з якою він виступив перед студентами-філологами. Виступ режисера викликав жваве обговорення у студентській аудиторії.

Богомазов-Бабій ознайомився з музейним комплексом університету, відвідав Музей рідкісної книги вишу.

Лесь Хонда